OBCHOD VITALINA

Představujeme Vám náš "Obchod VITALINA", obchod  nejen se zdravou výživou. NAVŠTIVTE NÁS !

Najdete nás na adrese:

Dukelská tř. 1
(Směr od podchodu k Atriu)

Hradec Králové 2

Otvírací doba:
Pondělí až pátek       8.00 - 18.00 hod.
Sobota                       9.00 - 13.00 hod.

Rádi Vás přivítáme v naší prodejně s více než 1500 položkami žádaného zboží. Ke zboží Vám poskytneme i další informace o nutričních hodnotách potravin, o jejich působení na konkrétní zdravotní problémy, o jejich správném zpracování pro zachování všech výživových hodnot, včetněi vhodných receptů.

Pro vyvážený denní příjem spočítáme Váš optimální bazální metabolizmus pro Vaše tělo. Je nutno si uvědomit, že zdravý životní styl není jen o zdravé výživě, ale i o pohybu. Na měřícím přístroji Inbody 230 Vám změříme, kolik Vaše tělo spotřebuje energie při provozování sportovních aktivit. Doporučíme Vám jaké sportovní aktivity jsou pro Vás vhodné v závislosti na zdravotním stavu a jakými potravinami tuto spotřebovanou energii vhodně doplníte. 


"NECHŤ JE JÍDLO LÉKEM A LÉK JÍDLEM"

Změna životního stylu může být daleko příjemnější než pravidelné užívání léků. Zahájili jsme prodej zdravých potravin tak, aby každý našel řešení na své problémy nebo jim úspěšně předcházel a nebo se chtěl jenom chutně a zdravě najíst. 

Součástí prodejny je i poradna poradkyně pro výživu ing. Zdenky Novákové. Ta Vás vyšetří na diagnostickém přístroji InBody 230, sestaví jídelníček přímo podle výsledných hodnot, doporučí vhodné potraviny a přímo v obchodě je můžete nakoupit.