Novinky

Dopolední svačina

11.02.2014 10:04

Dopoledne se doporučuje svačina plná vitamínů, a to nejlépe z ovoce. Každé ovoce obsahuje mnoho různých minerálů, proto míchaný salát je výborná kombinace a doplnění všeho, co tělo potřebuje. Doporučuji jíst ovoce v dopoledních hodinách a po obědě místo zákusku. Tyto cukry tělo ještě stačí  zpracovat  a neukládá je do tuků, jako kdybychom snědli mísu ovoce na noc. Návod na dobrý salát najdete v receptech.

Šmakoun - výrobky

11.02.2014 09:48

V našem obchodě nabízíme celý sortiment výrobků se šmakounem. Jedná se o českou technologii zpracování vaječných bílků. Jsou to výrobky ochucené hlívou ústřičnou, uzený šmakoun, mexický a natural. Dále šmakoun meruňka - může se jíst přímo za studena nebo nakrájet do pudinku, těsta na buchty, nákypu a pod. Šmakou štíhlé nudle je jediná příloha bez sacharidů a s minimem tuků. Ohřívají se buď 2 min v mikrovlné troubě nebo se přes cedník prolijí horkou vodou. Dále se použijí jako běžná příloha. Jako rychlá protejnová  svačina poslouží šmakoun- salát pochoutkový, čočkový a jemný. Výrobky šmakoun jsou výborným zdrojem živočišným bílkovin s minimálním množství živočišných tuků a téměř žádných sacharidů. Pečivo se šmakounem se peče v Ličenské pekárně, jeho trvanlivost je 14 dní, budeme ho  prodávat od konce února.  Přijďte se podívat a nakoupit něco hodně zdraví prospěšného a chutného.

Zdravá strava do škol

09.02.2014 12:02

Naše společnost se zapojila do celorepublikového projektu Zdravá strava do škol. Cílem tohoto projektu je dobrovolné zapojení všech účastníků, kteří se podílejí na stravování dětí ve školních  jídelnách a bufetech. Jsou to rodiče a jejich děti, ředitelé škol, vedoucí kuchyně a kuchařky, provozovatelé školních bufetů a automatů a zřizovatelé těchto zařízení - obecní, městské a krajské úřady. Ti všichni budou spolupracovat s výživovým a nutričním poradcem, který má certifikované potřebné vzdělání. Cílem projektou jsou dodávky potravin do škol  označené certifikátem "Potraviny bez chemie" při zachování stávajícího rozpočtu na stravování. Projekt má spoustu doplňujících akcí, přednášky, ukázky zpracování surovin, mediální podporu atd. Pokud máte zájem o více informací, prosím   pošlete e-mail nebo zavolejte ing. Nováková Zdenka.

VITALDETOX 2000

28.01.2014 16:13

V našem obchodě jsme uvedli do prodeje novinku, a to detoxikační čistící kůru VITALDETOX 2000. Setkala jsem se s mnoha zaručenými detoxikačními kůrami, různých kvalit a cenových úrovní. Dlouho jsem hledala tu pravou a myslím, že jsem konečně narazila na něco hodně kvalitního. Jedná se o detoxikační nápoj, detexikační olej a detoxikační čaj. Nápoj obsahuje: čištěnou vodu, výluh z Lapacha, šťávu z rakytníku, tymián, kopřivu dvoudomu, maliník, vitaminC, přesličku, karlovarskou vřídelní sůl, kustovnici čínskou, jodid draselný a mnoho dalších ingrediencí. Užívá se 1 lžíce 2x denně, obsah je 500 ml. Tento nápoj je vhodné doplnit 15ti kapkami oleje, který obsahuje výluh z Lapacha, rakytníkový olej, rybí olej z tresčích jater, pupalkový olej, olejový výluh z kurkumy, kustovnice a ostropestřce. Obsah je 30 ml. Detoxikační čaj obsahuje zelený čaj Gunpowder, kopřivový  list, meduňkovou nať, šípek -slupky, březový list, kořen z pampeličky a slunečnicový květ. Vše v Bïo kvalitě. Dávkování: 1 čajovou lžičku zalít 400 ml horké vody, doporučuje se pít 2x denně. Obsah 100 g.

Jedná se o výrobek podporovaný lékaři z IKEMU.

Zaváděcí cena celé sady je  1250,- Kč. Přijďte se podívat a okusit něco opravdu kvalitního. Mám to vyzkoušené sama na sobě i svojí rodině a výsledky jsou opravdu dobré = lepší fyzická kondice, psychika, nálada. Stojí to za to! Ing. Nováková Zdenka, poradce pro výživu.

Po dohodě s dodavatelem nesmíme tento výrobek již nabízet. Bohužel.

Potraviny nejen pro vegany

21.01.2014 19:45

V našem obchodě nabízíme speciální jídla nejen pro vegany. Tofu s praženými mandlemi, se sušenými rajčaty a olivami, špagety - vhodné i pro celiatiky, sojové vysokoproteinové tyčinky, sušené sojové maso s příchutí hovězího a další dobroty. Přijďte se podívat a něco nového ochutnat.Těší se obchod Vitalina.

Výrobky RAW

09.01.2014 23:41

V našem obchodě si můžete koupit výrobky RAW. Jedná se o produkty s vysokou  nutriční hodnotou (superfoods), šetrně zpracované bez chemických procesů a bez vysokoteplotních úprav. Ingredience nebyly nikdy zpracovány při teplotě vyšší než 42 st. C. Nabízíme široký sortiment snídaňových směsí, naklíčená semínka, přírodní sladidla Xylitol, kokosový cukr, zelené potraviny - chlorela,spirulina, mladý ječmen a pšenice a velkou spoustu dalších zdravých potravin. Těšíme se na Vaši návštěvu. Obchod Vitalina

Aktuálně: pomoc po dlouhé, veselé a náročné noci

28.12.2013 19:54

Japonské švestky Umeboshi mají výbornou neutralizační schopnost. Pomáhají při pálení žáhy a při zvýšené nebo snížené sekreci žaludeční šťávy. Pomáhají při bolestech hlavy, únavě a na zmírnění kocoviny. Zkuste je při častém škrábání v krku, bronchitidě a alergiích. Přijďte se poradit do obchodu Vitalina, zavolejte nebo pošlete e-maila.

Školení na téma "přílohy v kuchyni"

17.12.2013 17:27

Ve čtvrtek 9.1.2014 si  budeme v obchodě Vitalina povídat o přílohách. Jaké jsou jejich druhy - luštěniny, těstoviny, rýže, kaše, placky, sladké, slané, teplé, studené, prostě na všechny možné způsoby. Víte, že si u nás můžete koupit 12 druhů rýže a každou upravit jinak? Každá má jiné nutriční hodnoty, GLYX, chuť, barvu, vůni? Totéž platí o fazolích, čočce, hrachu, cizrně i o těstovinách, vyrobených z různých obilnin a luštěnin. Přílohy jsou zdravým zpestřením talíře a můžete změnit  přístup dětí k tomu, co jim trochu znechutily školní jídelny a menzy. A to nemluvím o tom nejdůležitějším - o jejich významu pro naše zdraví a o prevenci vážných onemocnění. Rádi se s Vámi setkáme, odpovíme na dotazy a zároveň se přiučíme z Vašich zkušeností. A něco málo ochutnáme. Vzhledem k omezenému prostoru prosíme o nezávazné přihlášení e-mailem. Moc děkujeme a těšíme se na Vás. Zdenka a Iveta Novákovy.

Dárkové balíčky a poukazy

05.12.2013 17:05

Nabalili jsme pro Vás dobrůtky do krásných balíčků, můžete si i samy vybrat zboží, které chcete darovat. Rovněž můžete zakoupit dárkové poukazy na nákup zboží v našem obchodě. Mají neomezenou platnost. Udělejte radost svým blízkým nebo pomozte tomu, kdo stále váhá začít trochu jinak žít. Těšíme se na vás. Zdenka a Iveta Novákovy.

Vánoční cukroví

05.12.2013 17:01

Přijímáme objednávky na celozrnné i bezlepkové cukroví. Je neodolatelné, čerstvé, vydrží 1 měsíc od dodání. Zastavte se,  objednejte si a věnujte ušetřený čas sobě a těm, které máte rádi.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>