GREPOVÝ OLEJ

 
 

GREPOVÝ OLEJ – přírodní likvidátor bakterií a plísní

Léčivé oleje jsou již historicky známou lékovou formou. Možná, že v některých případech jsou vhodnější než masti a lze je používat zevně i vnitřně, což u mastí vnitřní použití nepřipadá v úvahu.

Grepový olej se vyrábí – lisuje – z grepových jadérek. Účinky oleje byly testovány na 770 kmenech bakterií, mezi nejznámější patří stafylokoky, streptokoky, salmonela a 93 kmenech plísní, jako je candida, aspergilus, chlamydie, helicobakter.. Výsledky jsou srovnatelné s účinky antibiotik a s protiplísňovými léky, ale mají jednu výhodu: nemají toxické vedlejší účinky a dají se užívat dlouhodobě.
Nejčastěji se používá při infekcích a zánětech vyvolaných přemnoženými bakteriemi, kvasinkami, plísněmi, viry, prvoky a parazity na pokožce a zvláště na sliznicích trávicího traktu, močových a pohlavních orgánů.

Na začátku všech zdravotních problémů ve většině případů bývá porucha imunity. A tu odstartuje především nesprávná životospráva a špatná strava, užívání hromady chemických léků „na všechno“. A poměr mezi střevními bakteriemi se začíná měnit ve prospěch patogenních – špatných. A začínají bujet kvasinky, písně a parazitům se v našem těle začíná dařit. Narušená sliznice přestává mít energii na tvorbu imunitních buněk a toxiny si putují do krevního řečiště a pak dále do těla a narušují především srdce, ledviny, játra, lymfu, plíce a další orgány: pochvu, dělohu, vaječníky, prostatu …První co uděláme, sáhneme po antibiotikách. Ty tuto situaci nejsou schopny vyřešit, navíc ještě podporují růst plísní, především kvasinky Candidy albicans. A potom se začneme shánět, čím bychom našemu tělu pomohli a zároveň mu na druhé straně neublížili. A narazíme na přírodní zdroje. A v tomto případě na Grepový olej. Možná to bude znít nehezky, ale tento olej zlikviduje celou zoologickou ve vašem těle.

 

Kde všude grepový olej pomáhá? :

§  žaludeční a střevní potíže - nadýmání, zácpa, průjem, svědění konečníku, praskliny, záněty střev...

§  alergie, astma, ekzémy, stavy po borelióze, narušená střevní mikroflóra, bolesti kloubů...

§  časté infekce - nosohltan, dutiny, uši, průdušky, močové cesty ...

§  cévní potíže - oslabená cévní stěna, praskání žilek, modřiny, křečové žíly, záněty žil, trombózy, hemeroidy, tasemnice ...

§  plísně - kožní, nehtové, vlasové, na sliznicích

§  gynekologické problémy - svědění, záněty pochvy, výtoky, eroze čípku, cysty...

§  bolesti uší a zánět středního ucha

 

Nezapomínejte ale i na konzumaci Grapefruitu.

Dužina grepu obsahuje malé množství sacharidů a minimum proteinů a tuků, ale o to velké množství cenných látek, které se dají využít při následujících obtížích:

-          arterioskleróza – chrání cévy před ukládáním cholesterolu

-          léčba srdečních chorob díky obsahu draslíku a absenci sodíku a tuků

-          ledvinové kameny, dna

-          detox organismu, především jater