GRAVIOLA

 

GRAVIOLA –  přírodní zabiják rakovinotvorných buněk

Graviola je trnitý stálezelený strom, který naleznete v Jižní Americe.  V přírodní medicíně je velmi dlouho využívaná a používají se téměř všechny části stromu - kůra, listy, kořeny, plody i semena. V lidovém léčitelství našly uplatnění při mírnění křečí v oblasti trávicího traktu, snižování krevního tlaku, jaterních problémech, nachlazení a dalších nemocech. Olej z listů a nezralé plody se smíchávaly s olivovým olejem a používaly se ve formě obkladů při revmatismu, artritidě a neuralgických potížích.

 Graviola – přírodní lék proti rakovině?  Obsahuje látky označované jako annocenové acetogeniny. Předpokládá se, že tyto látky mají schopnost selektivně (vypreparovaně) ničit rakovinné buňky bez toho, aby ničily ty zdravé. Zjistilo se, že tyto látky likvidují rakovinné buňky tím, že zablokují přívod energie do „zlé“ buňky, v podstatě ji nechají postupně „umřít“. Neměly by se ale používat další přípravky, které dodávají buňkám energii, jako např. koenzym Q10.

Pokud mohu poradit a doporučit, neodkládejte svůj zájem o Graviolu až na období, kdy bude vyslovena věta „máte rakovinu“. Jsou prokázané její účinky i při méně zákeřných onemocněních a zdravotních problémech a prevence je vždy lepší než řešení už rozjetého problému.

Graviola kromě výše popsaných účinků

-          Zvyšuje imunitu a obecně zlepšuje vitalitu

-          Snižuje špatný cholesterol

-          Snižuje hladinu krevního cukru

-          Snižuje krevní tlak

-          Pomáhá při problémech v žaludeční oblasti

-          Pomáhá při léčbě astma

-          Bojuje proti parazitům v těle

 

Pro optimální působení je nutné přípravek užívat minimálně dva až tři měsíce.

Graviola by se neměla užívat při těhotenství a kojení, tlumí srdeční rytmus a rozšiřuje cévy, neměli by ji užívat pacienti, kteří užívají léky na úpravu krevního tlaku a léky na srdce.