BAMBUCKÉ MÁSLO

BAMBUCKÉ MÁSLO

 

Bambucké máslo sice nepatří na talíř, ale krásné jemné tělo má taky něco do sebe a budete k zakousnutí. Přispívá k pokožce zářící a celistvé, prostě stárnete jen velmi nepostřehnutelně. 

Získává se z ořechů afrického stromu Butyrospermum Parku. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou – ochrana proti UV záření, léčivé vosky, rostlinné steroly a vitamíny. Má protizánětlivé účinky a zmírňuje revmatické bolesti. Urychluje hojení ran a oděrek, zklidňuje pokožku postiženou ekzémy a lupénkou, hojivě působí na rozpraskanou kůži.

Je vhodné i pro těhotné ženy, jelikož prostupuje hluboko do pokožky, čímž zvyšuje její pružnost a tím pomáhá při prevenci strií.

 

V nabídce kromě 100% bambuckého másla máme ještě bambucké máslo s citrusovým olejem, který pokožku oživuje, chrání ji před vysoušením a stimuluje. Dále nabízíme Masážní bambucké máslo s olivovým olejem, vhodné pro prokrvení před zátěží i uvolnění po výkonu.

Krémy na ruce s obsahem 25%bambuckého másla ruce vyživují, regenerjí, zvyšují pružnost a vláčnost pokožky. Jsou kombinované s rostlinnými oleji a s výtažky z bylin.

Krém se rychle vstřebává a zanechává na pokožce jemný a hedvábný pocit.

A zdravé a pěstěné ruce jsou naší vizitkou!

 

Bambucké máslo, které nabízíme, není testováno na zvířatech, neobsahuje žádná syntetická barviva a konzervanty.